شرکت وان وب بریتانیا برای پوشش نواحی قطبی یک قرارداد همکاری با صنایع Pacific Dataport آلاسکا منعقد کرد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ | 
 شرکت OneWeb ، شرکت ارتباطات جهانی که هدف آن اتصال همه افراد به همه جا است ، همکاری جدیدی را با صنایع (Pacific Dataport (PDI آغاز کرده است.  شرکت Microcom - تأمین کننده اصلی سامانه های ارتباطی ماهواره ای در آلاسکا - این شرکت را تأسیس کرده است.
این همکاری امکان ارائه خدمات ارتباطی با سرعت بالا و تاخیر کم OneWeb را در سراسر آلاسکا فراهم می کند. این توافقنامه نقطه عطف مهمی در ارائه خدمات به شبکه OneWeb و برقراری اینترنت پر سرعت در منطقه قطب شمال به شمار می رود.
توافق PDI با OneWeb تضمین می کند که مشتریان در قطب شمال تا پاییز 2020 از خدمات OneWeb لذت ببرند. ویژگی های منحصر به فرد آلاسکا نشان می دهد که این ناحیه مرکزی برای رشد اقتصادی است و شبکه جهانی یکپارچه OneWeb قادر است تا کلید  ابتکاراتی از قبیل جمع آوری داده های اقلیمی و رشد اقتصاد دیجیتال را در منطقه در دست بگیرد.
شرکت  Pacific Dataport Inc. (PDI) یک شرکت ارتباطات ماهواره ای است که مقر آن در Anchorage  آلاسکا است و توسط آلاسکایی ها و برای آلاسکایی ها تشکیل شده است. PDI به طور اختصاصی برای فعال کردن دسترسی به اینترنت برای همه و در همه جای آلاسکا تاسیس شد. PDI در حال ادغام فناوری GEO پروژه Aurora خود با فناوری OneWeb LEO است تا راه حل های منحصر به فرد ترکیبی و مستقل را برای کاربران در سراسر آلاسکا و قطب شمال به وجود آورد. آینده آلاسکا ، به ویژه روستاهای آلاسکا بستگی به دسترسی به خدمات معتبر اینترنتی دارد و همکاری با Pacific Dataport  به همراه Microcom  سبب این اتفاق خواهد شد.
 
متن کامل خبر:
https://spacewatch.global/2020/01/uks-oneweb-signs-distribution-agreement-with-alaskas-pacific-dataport-inc-for-arctic-coverage/

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 255 بار   |   دفعات چاپ: 24 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر